Про нас


Автономні станції
  • Автономні сонячні електростанції призначені для роботи в якості основного джерела електроенергії або джерела безперебійного електропостачання. Вони незамінні там, де утруднена можливість підключення до централізованої електромережі, але є необхідність у надійному джерелі електроенергії стабільної якості. Ці станції не підтримують паралельну роботу з централізованою системою електропостачання, однак здатні працювати спільно з дизельними генераторами, вітрогенераторами і миниГЭС. Якщо запропоновані нами типові рішення по комплектації сонячних електростанцій Вам не підходять, ми з радістю підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію під Вашим технічні вимоги

Гібридні станції
  • Гібридна сонячна електростанція — інженерний об’єкт, призначений для електроенергії шляхом прямого перетворення променистої енергії сонця. Специфікою даного типу станції є об’єднання функцій мережевої та автономної СЕС – вона може працювати в режимі передачі електрики в загальну електромережу за “зеленим” тарифом та функціонувати як повністю ізольована система. Гібридна сонячна станція — найкращий варіант для людей, які зазнають незручностей від частих перебоїв енергопостачання через погану якість мереж. Вони також є актуальними завдяки можливості заробити гроші від продажу електроенергії державі за підвищеною ціною. В Україні на законодавчому рівні діє спеціальна програма для тих, хто переходить на альтернативні джерела енергії.

Станції для бізнесу
  • Ціна на електроенергію для підприємств гарантовано зростає на 20% в рік, і ця тенденція залишатиметься в майбутньому. Коли електроенергія стає все дорожчою та нестабільною, ми розуміємо, як важливо мати надійне та економічне джерело енергії. Саме тому сонячні електростанції для бізнесу від Інженерної компанії “Сонячні системи” – сучасне та ефективне рішення. Це не тільки незалежність від коливань цін на енергію, а й зекономлені значні суми коштів на рахунках за електрику.  Сьогодні сонячні електростанції використовують великі українські виробництва, АЗС, торгово-розважальні та бізнес-центри, логістичні компанії, склади, фермерські господарства та навіть невеликі магазини й офіси. Мотив для будівництва власних сонячних станцій очевидний – генерація електрики на даху свого виробництва чи офісу є в рази дешевшою, ніж купівля з мережі.

Проектування
  • Проектування сонячних електростанцій - це сукупність інженерних рішень, які будуть реалізовані при будівництві і збережені весь термін експлуатації об'єкта. Проект сонячної електростанції, в кінцевому рахунку, це документ, який гарантує безпеку роботи установки і визначає прибутковість від експлуатації системи. Наша компанія підбере та встановить обладнення під Ваші умови. Гарантія якості та швидкість, гарантія та постгарантійне обслуговування - все це Insun Ukraine.

Монтаж